Penzion Zadov, penzion Churáňov a ubytování v okolí

Penzion Anna

penzionAnna.JPG, 100kB

Penzion se nachází v nadmořské výšce 1.060 m a je situovaný přímo v centru ski areálu Zadov. Je zde celoroční ubytování rodinného typu. Čeká vás zde čistý horský vzduch, unikátní příroda chráněného území a neuvěřitelně překrásné výhledy z terasy našeho penzionu, na šumavskou krajinu, která ve Vás zcela jistě zanechá příjemné pocity pohody a klidu.

Více informací

Ubytování U Vyhlídky

ubytovaniUVyhlidky.JPG, 100kB

Ubytování se nachází na Šumavě v lyžařském areálu Zadov. Je to vynikající výchozí bod pro turisty, cyklisty, běžkaře a rovněž sjezdaře. V blízkosti se nachází Kvilda, Modrava, Nové Hutě a další turistická centra. Naše služby můžete využít po celý rok. Poloha ubytování se pyšní svým hezkým výhledem do údolí.

Více informací

Ubytování u Kornoušků

uKornousku.JPG, 88kB

Apartmán U Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.

Více informací

Horská chata Cihelny

chataCihelny.JPG, 175kB

Horská chata Cihelny nabízející kapacitu 100 lůžek se nachází v centru významného šumavského horského střediska „Zadov – Churáňov“ ležícího v nadmořské výšce 1000 metrů. Je součástí Národního parku a CHKO Šumava vhodného k celoroční rekreaci pro všechny návštěvníky. Na jaře, v létě i na podzim oceníte širokou nabídku pěších a cykloturistických stezek Šumavy a Kašperských hor, vhodných k výletům do krásné přírody Národního parku Šumava, stejně jako naučnou stezku „Churáňov“ v délce 7 km s 12 zastávkami.

Více informací


Ubytování U Valdeckých

uvaldeckychzadov.JPG, 176kB

Ubytování se nachází v čistém prostředí Národního parku Šumava, v nadmořské výšce 1050 m.n.m. v lokalitě Zadov – Churáňov. Dovolujeme si Vám díky své poloze nabídnout překrásný výhled do údolí šumavských nížin a kopců. Ubytování poskytujeme pro všechny kategorie návštěvníků Šumavy. Součástí ubytování je terasa s posezením a malebným výhledem do údolí, který Vás jistě při prvním pohledu donutí k chvíli klidu a relaxace.

Více informací

Kontakt

info@sumava-zadov.com

Odkazy

ella.jpg, 64kB

brazílie-informace.JPG, 27kB

TOPlist
Vyrobil: info@sumava-zadov.com | Copyright © 2015 Sumava-zadov.com. Všechna práva vyhrazena | Mapa webu | Odkazy